Toplam 16 otelden 1 ile 16 arası oteller gösterilmektedir.

Golf Otelleri

Türkiye'de uzun yıllardır sevilen bir spor çeşidi olan golf, müdavimlerinin ifadesiyle hayatlarının bir parçası haline getirdikleri lüks bir spordur. Golfseverler kış mevsiminde kendi yaşadıkları şehirlerde oynamayı tercih ederlerken, yaz ve bahar aylarında onlara Antalya belek golf otelleri ev sahipliği yapmaktadır.

Ülkemizde Antalya'nın en iyi otelleri arasında bulunan ve adını dünya çapında duyurmuş olan Antalya golf otelleri, Antalya Belek bölgesinde inşa edilmiş, sporcu dostu ve doğayla içiçe olan konaklamalardır. Ünü Türkiye sınırlarını aşmış olan Belek golf otelleri ise sporcular ve tatilde golften vazgeçmek istemeyen sporseverler için en çok tercih edilen oteller olup, konuklarını herşey dahil, ultra herşey dahil ve deluxe herşey dahil konseptinde ağırlamaktadır. Standart odaların dışında çoğunlukla suit ve villa çeşitlerinden oluşan odalarda, lüks bir konfor hizmeti verilmektedir. Oda tipine göre doğa ya da deniz manzaralı odalardan dilediğinizi seçebilir, manzaranın keyfini sadece otel içinde değil, odanızdan da gün ve gece boyunca çıkarabilirsiniz. İtalyan, Fransız, Uzakdoğu gibi ülkelerin mutfaklarına hakim ve A'la Carte restoranların çok sayıda bulunduğu golf resort'lerde muhteşem doğanın kusursuzluğu ile lüks bir konforun buluşmasına şahitlik edeceksiniz.

Çam ormanları ve göllerle çevrelenen yemyeşil golf sahaları, yeni golf oynayacaklar için yararlı bir eğitim alanı olurken, profesyoneller için unutamayacakları bir deneyim yaşatacak. Ormanlık alanın içine kurulan kafelerde ise siz soluklanırken kahveniz size eşlik edecek.

Golf otellerinde, sadece golf sahaları değil tenis, futbol ve voleybol gibi diğer spor sahaları da hizmet vermektedir. Saha sporlarının dışında masa tenisi, okçuluk, mini golf, bilardo, bowling, yamaç paraşütü ve su sporlarından jet ski, sörf, parasailing gibi sporları deneyimleyerek de tatilinizi hem spordan vazgeçmeden hem de şehir hayatındakine göre daha eğlenceli ve dinamik hale getirebilirsiniz.

Başta golf olmak üzere tatilde spordan vazgeçemeyenlerdenseniz ve sevdiklerinizle hem birçok organizasyona ev sahipliği yapan golf otellerinde konaklamak ve tatil, spor ve lüksü aynı anda yaşamak istiyorsanız golf otelleri kategorisine en kısa zamanda göz atmanızı tavsiye deriz.


Popüler Kategoriler

Van Otelleri Kirklareli Otelleri Elazığ Otelleri Mardin Otelleri Şanlıurfa Otelleri Kahramanmaraş Otelleri Trabzon Otelleri Safranbolu Otelleri Samsun Otelleri Ankara Otelleri İzmir Otelleri Tatil Köyleri Amasya Otelleri Deluxe Oteller Aydın Otelleri Bolu Otelleri Kırıkkale Otelleri Bursa Otelleri Butik Oteller Sivas Otelleri Bitlis Otelleri Zonguldak Otelleri Malatya Otelleri Batman Otelleri Düzce Otelleri Iğdır Otelleri İstanbul Otelleri Konya Otelleri Kars Otelleri Gaziantep Otelleri Rize Otelleri Isparta Otelleri Afyon Otelleri Aksaray Otelleri Sakarya Otelleri Muğla Otelleri Kayseri Otelleri Kocaeli Otelleri Yalova Otelleri Adana Otelleri Termal Oteller Çanakkale Otelleri Aile Otelleri Denizli Otelleri Kirşehir Otelleri